اعتراض کردن تعداد دفعات بیمارستان بیمارستان

اعتراض کردن: تعداد دفعات بیمارستان بیمارستان پرستار بیماری بهداشتی پزشکی عفونت پزشکان درمانی انتقال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منتظر فینال جام حذفی هستیم ، جهت مهدی ترابی با استقلال و پرسپولیس مذاکره نمی‌کنیم

مدیرعامل سایپا برنامه‌های فصل تازه این تیم را مرتبط با نتیجه فینال جام حذفی می‌داند. 

منتظر فینال جام حذفی هستیم ، جهت مهدی ترابی با استقلال و پرسپولیس مذاکره نمی‌کنیم

جهت مهدی ترابی با استقلال و پرسپولیس مذاکره نمی کنیم/ منتظر فینال جام حذفی هستیم

عبارات مهم : مذاکره

مدیرعامل سایپا برنامه های فصل تازه این تیم را مرتبط با نتیجه فینال جام حذفی می داند.

رضا درویش در گفت وگو با ایلنا در خصوص شرایط سایپا و شروع فعالیت های این تیم جهت فصل تازه اظهار داشت: قرار است هفته آینده جلسه ای با دایی داشته باشیم و برنامه ها و نفرات مورد نظر در نقل و انتقالات را از ایشان بگیریم و وارد عمل شویم تا تیم مناسب فصل آینده را ببندیم و با قدرت وارد مسابقه های شویم.

وی افزود: در حال حاضر دو پلن جهت ما وجود دارد که بستگی به نتیجه فینال جام حذفی خواهد داشت. طبیعتاً اگر آسیایی شویم باید برنامه متفاوتی در پیش بگیریم و تیمی ببندیم که شایسته نماینده کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها باشد و اگر این اتفاق نیافتد برنامه متفاوتی خواهیم داشت. جهت همین همانطور که گفتم هفته آینده و بعد از مشخص شدن وظیفه سهیمه آسیایی مان برنامه ریزی کرده و آن را پیش می بریم.

منتظر فینال جام حذفی هستیم ، جهت مهدی ترابی با استقلال و پرسپولیس مذاکره نمی‌کنیم

مدیرعامل سایپا در مورد تمدید قرارداد بازیکنان این تیم گفت: خوشبختانه تمام بازیکنان ما قرارداد دارند و فقط علی قلی زاده قراردادش تمام شده است است و نیاز به تمدید دارد. مذاکراتی با او داشتیم و به ما قول داده است اگر با پیشنهادات خارجی خود به توافق نرسد در هیچ تیم ایرانی دیگری به جز سایپا بازی نخواهد کرد و قراردادش را با ما تمدید می کند و ما هم منتظر مشخص شدن وظیفه پیشنهادات خارجی وی هستیم.

درویش در مورد مصاحبه ای که به نقل از وی انتشار یافته بود و گفته شده است بود که استقلال و پرسپولیس جهت ترابی باید با کلوب مذاکره کنند عنوان کرد: من هرگز چنین حرفی نزدم و همانطور که پیش از این گفته بودم جهت ترابی تنها پیشنهادات خارجی را قبول می کنیم و قصد نداریم ترابی را به هیچ قیمتی به تیم های ایرانی بدهیم و در مورد او مذاکره نخواهیم کرد.

مدیرعامل سایپا برنامه‌های فصل تازه این تیم را مرتبط با نتیجه فینال جام حذفی می‌داند. 

وی در مورد اوضاع سربازی ترابی هم گفت: من در جریان نیستم که خدمت سربازی وی چگونه است ولی اگر چنین موضوعی وجود داشت با ما درمیان می گذاشت و چیزی مطرح نشده است.

واژه های کلیدی: مذاکره | برنامه | استقلال | پیشنهادات | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz